Шукайте нас в 

Шукайте нас в 

Дивіться нас в 


 


  


ENGLISH for YOU Навчайся із задоволенням 


ПОЛЬСЬКА on-line

 


НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Education.ua  – https://www.education.ua/courses/" target="_blank">курсы в Украине

 

 

 

 

 

       

 

  

 

 

 

Мовні школи Великобританії

 Вивчення англійської у Великобританії - це ефективне навчання та цікавий відпочинок для дітей та дорослих.

Наш Центр співпрацює з мовними школами Великобританії та являється офіційним представником британської школи Concorde International в Україні.

Курс для дітей включає до 30 уроків англійської на тиждень та безліч екскурсій, творчі студії та ігрові шоу.

Дорослі зможуть вибрати курс на свій смак - бізнес-англійська, загальний курс чи інтенсив.

 

До Вашої уваги перелік найпрестижніших мовних шкіл Великобританії.

Ми організуємо навчання Вам чи Вашій дитині в будь-якій із них.

 

CONCORDE INTERNATIONAL - мовна школа, яка визнана Британською Радою та вже більше 40 років щорічно приймає бажаючих вивчити англійську мову з усього світу. Школа знаходиться в старовинному місті Кентербері, в якому також розташовані три британські університети. Concorde International має філіали в містах Кембріжд, Тонбрідж, Фолстоун та в інших цікавих історичних куточках Великобританії. Подорож до Лондону займає менше години.

 

CHURCHILL HOUSE - одна з кращих мовних шкіл Англії, заснована в 1971 році. Школа розташована в невеличкому курортному місті Рамсгейт, графство Кент.Churchill House має 14 навчальних центрів в інших містах Великобританії та щорічно приймає бажаючих вивчати англійську мову з усіх куточків світу.

 

Міжнародна школа KAPLAN заснована більше 70 років назад та пропонує різноманітні програми в Великобританії, США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії. Kaplan втілює в життя більше 100 видів програм навчання в більш чим 100 містах по всьому світу.

 

TAUNTON SCHOOL - одна з найбільш престижних приватних шкіл Великобританії, заснована в 1847 році, розташовна в графстві Сомерсет. Особливістю цієї інтернаціональної школи є те, що вона працює протягом цілого року. Крім інтенсивної мовної програми, літній курс в цій школі включає вивчення базових шкільних предметів, таких як ІТ, математика та ін.. Таке поглиблене навчання є чудовою основою для подальшої освіти в британських середніх та вищих навчальних закладах.

Спілкуйся впевнено!